Verhuur
Vakantiewoningen
Prestige villa's
Gîtes
Chambres d'hôtes
Last Minutes
Hotels wereldwijd
Reisbijstand &
Annulatieverzekering
Diverse
Nieuwbouw
Juridisch advies
Welness - Sauna
Varia
Auto Verhuur
Wie zijn wij
Contact
Partners
Huiseigenaren
Provence Gardiennage
Vaucluse
Uitstappen
Markten
Wijnen
Steden en dorpen
Gastenkamers - Chambres d'hôtes
Lafare - Dentelles de Montmirail - Vaucluse


Le Grand Jardin
Robert et Nataly Eggens
Phone: |
+33-4-90-62-97-93 |
Portable: |
+31-6-15-06-16-40 |
Fax: |
+33-4-90-65-03-74 |
Email: |
|
Adresse: |
Le Grand Jardin |
Welkom
In het hartje van Provence , 30 km. tentoordoosten van Avignon, in het glooiende landschap van wijngaarden van Lafare, tussen de kalkrotsen van de Dentelles de Montmerail en aan de voet van Montex Ventoux vindt u onze Bed & Breakfast Le Grand Jardin in het gezellige dorpje Lafare .
Lafare is een prachtig gebied met gezellige dorpen zoals Beaumes-de-Venise, Vacqueras, Luberon, Gigondas en mooie historische steden zoals Avignon, Orange, Vaison la Romain, Carpentras, Nimes en Le Pont du Gard.
Wij nodigen u uit om te kijken op onze website “Le Grand Jardin”in Lafare en hopen u spoedig te zien.
Omgeving
Activiteit
Lafare is lief plaatsje in de middel van de Dentelles De Montmirail en aan de voet van Mont Ventoux. Dit dorpje is start plaats voor vele wandeltochten rond de Dentelles Montmirail. Het is fantastische locatie voor wandelen, fietsen, bergbeklimmen en genieten van de natuur en landschap , of bezoek een van de nabijgelegen markten! o.a.:
Daarnaast is er een ruime keuze aan restaurants in de omgeving.
Onze Table D'hotes
s'Ochtends wordt u een Frans ontbijt verzorgd . Serveren wij onze gasten tussen 08:30 en 10:30 uur het ontbijt op het grote terras met bijzonder uitzicht op bekende Dentelles bergen .
Tijdens het seizoen enkele avonden per week om 19:30 verzorgen wij een diner van de Zuid-Franse, Mediterraanse keuken.
In de ochtend staat het avondmenu aangegeven in de hal, indien u hiervan gebruik wilt maken kunt u dat tijdens het ontbijt aan ons kenbaar maken
Onze Kamers
We bieden u 5 sfeervolle en comfortabel gastenkamers in Provençaal style met privé terras en fantastische uitzicht op wijngaarden en de Dentelle Montmirail . Elk kamer heeft eigen badkamer met bad of douch, wastafel en WC, verwarming in slaap/badkamer, TV en gratis wifi.
Even genieten van rust en ruimte midden in een prachtige bloementuin en natuurgebied !