Referentie: CARO-03

Wandelafstand dorspskern

Vaucluse|Caromb

€795 per week

Voor de huidige periode

6
3
1
Tarieven en beschikbaarheid

Over deze woning

COMTAT VENAISSIN - MONT MONT VENTOUX

Gelijkvloers vakantiehuisje voorzie van airco, TV-Vlaanderen en verwarmd zwembad. Woning in eigendom van vlamingen.

Faciliteiten

  • Zwembad: Privé, Alarm
  • Huisdieren: Niet toegelaten
  • Airconditioning
  • Wifi
  • BBQ en/of Plancha
  • Domein omheind
  • Alles gelijkvloers
  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • Babybedje
  • Babystoel
  • TV-Vlaanderen

Zwembad

Afmetingen: 7m lang 4m breed 1,35m diep

Het verwarmd zwembad is voorzien van een sonoor alarm. 
De verwarming van het zwembad gaat door middel van een warmtepomp.

Aan het zwembad is een zonneterras.
 

Tuin & terras

De tuin van 550 m² en is volledig omheind.

Voor de zonnekloppers zijn er enkele zonneplekken. 
Voor de schaduwliefhebbers is er plaats in de lommerte onder de mooie plataan.

Voldoende tuinmeubilair staat ter uwer beschikking.
Gemetste BBQ aanwezig.
 
De tuin is volledig zuid-georiënteerd, maar voldoende beschermd door de bomen.
U geniet hier van rust en privacy, de buren hebben geen inkijk op de tuin.

Interieur

Voor de woning staat een veranda met zicht op de tuin en het zwembad.

In de woonkamer is een open haard, flatscreen TV met TV-Vlaanderen aansluiting en DVD speler.
Via een vensterdeur heeft u rechtstreeks toegang naar de veranda.

De keuken is voorzien van alle hedendaags comfort 
- vaatwasser
- micro golf
- oven
- keramische kookplaat 4 pits
- grote ijskast met vriesvak
- 2de ijskast met vriesvak in de garage
- voldoende keukenmateriaal

In de garage staan een wasmachine en een droogkast.
Kinderstoel aanwezig.

Slapen

GELIJKVLOERS
Slaapkamer 1
- tweepersoonsbed 160 x 200

Slaapkamer 2
- tweepersoonsbed 2 x 90 x 200 (kan opgemaakt worden als dubbel bed of als twee enkele bedden )

Slaapkamer 3
- stapelbed ( eerder geschikt voor kinderen )
Capaciteit 4 volwassenen en 2 kinderen.

Badkamer met ruime inloopdouche, dubbele lavabo en toilet. 

Babybedje aanwezig.
Tweede apart toilet op de gang.

Villa

Het vakantiehuis ligt in een rustig gelegen woonwijk op wandelafstand van het centrum van Caromb waar u alles kan vinden : bakkers, supermarkt, terrasjes, restaurants, apotheek, slager ...

Er is een garage en parkeerplaats op het terrein.

Leuke uitstap voor jong en oud is het gloednieuwe grote waterpretpark Wave Island in Monteux.

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2023

Beste Bart,
 
Alles was tiptop in orde, het huis is heel goed onderhouden en alles wat je nodig kan hebben is aanwezig
Het zwembad was ook heel proper en op een goede temperatuur
Het onderhoud door de heel vriendelijke Philippe was ook telkens in orde
Enige minpuntje is dat er pas van 11.30 zon begint te komen aan het zwembad dus voor zonnekloppers misschien niet ideaal. Het zwembad zelf ligt ook enkel in de  zon van 11.30 tot 16 uur door de vele bomen
Dit is geen commentaar maar een opmerking
 
Alvast bedankt voor deze prettige vakantie
 
Vriendelijke groeten 

Sven Gorgon

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2023

Beste
 
We hebben een aangename week in Caromb doorgebracht. Het huis was prima in orde en het contact met de eigenaars verliep zeer gunstig.
 
De familie Braeckman,Serlippens.

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Beste,

Bedankt voor de snelle terugstorting.

We hebben enorm genoten van ons verblijf in vakantiewoning CARO-03. Een mooi verzorgd zwembad, netjes aangelegd, heel fijn vertoeven buiten op het terras onder de bomen! HEERLIJK!!!
De woning zelf is prima in orde, zeer verzorgd en heel gerieflijk. De locatie was voor ons perfect! Vlakbij alle dorpjes die we wilden bezoeken, winkel op loopafstand, om dan nog maar te zwijgen over het zicht op de Mont Ventoux als je het straat uitwandelt. Wij zouden zeker terugkeren! We zijn een gezin met twee tienerdochters. De jongste was helemaal weg van de douche en de oudste was heel blij met de wifi. Ook heel fijn om zoveel info mee te krijgen op voorhand van de eigenaars, ivm winkels, marktjes, bezienswaardigheden,… 1000x dank!!!


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Dag Bart

Bedankt voor uw mail.

Onze vakantie is perfect verlopen en de woning beantwoordde helemaal aan onze verwachtingen. Ook de gastvrouw was er 1 uit de duizend. 
Ook aan u bedankt voor de goede zorgen en de snelle terugstorting van de waarborg.
Groeten,
Guy en Cathérine Rivière.


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Beste,

Dit was , denk ik de vijfde maal dat we deze woning hebben gehuurd. En zoals altijd zeer tevreden. We hebben een fijne vakantie gehad.
De waarborg is netjes teruggestort. Dankjewel voor de vlotte, correcte afhandeling.

De boiler was “stuk”(kleine lek) We hebben contact opgenomen met de eigenaar. Hij heeft de nodige actie ondernomen om het euvel te laten herstellen.

Met vriendelijke groet

Brigitte


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Beste,

Bedankt om de waarborg zo snel terug te storten! 

Wij hadden een fantastisch verblijf in de vakantiewoning Caromb.

In het huisje was voldoende huisraad aanwezig. Er was een mooi zwembad, voldoende schaduw door de bomen. 

De ligging van het huisje vond ik ook zeer goed. Dichtbij het huis was een supermarkt en tankstation.
Het was een ideale uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken, vlakbij de Mont Ventoux. 

Wij hebben genoten van onze vakantie daar! 

Met vriendelijke groeten, 
Vanessa Gosselé


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Beste,

Ons verlof zit er jammer genoeg alweer op. Dit was de 4de keer dat we via jullie een huis boekten en ook deze keer was onze ervaring positief te noemen.

Het huis was rustig gelegen en was een ideale uitvalsbasis om uitstappen te doen. Alles lijkt zeer kortbij en is makkelijk te bereiken. Op nog geen kilometer afstand is een Carrefour te vinden (met tankstation). Voor een bakker is het iets verder (een 2-tal km) tot in het dorpje zelf. Een fiets hiervoor is wel handig want het is een leuk klimmetje naar het dorp (de terugrit is dan weer een lange afdaling ).

Het huis op zich voldoet volledig: 3 slaapkamers met airco in de gang, vernieuwde badkamer, apart toilet, ruime keuken met alle benodigdheden, gezellige leefruimte met aparte airco en nog een grote garage.

Buiten zijn er genoeg zit- en ligmogelijkheden maar door de 4 grote bomen wordt de plaats wel iets beperkter. 4-5 mensen lijkt ons dan ook het maximum voor dit huis.

Het contact met de eigenaars van dit huis is ook zeer goed. Sleutels worden aangetekend opgestuurd en de eigenaars zijn steeds telefonisch beschikbaar. De airco in de living is stuk gegaan tijdens ons verblijf maar 1 telefoontje met de eigenaar volstond om de nodige acties te ondernemen.

Onze batterijen zijn terug opgeladen.

Met vriendelijke groeten,
Familie De Vos


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022

Dag Bart,

We hebben een ontzettend fijn verblijf gehad in een heel leuk huis! We zouden het huis meteen aanbevelen aan andere mensen! 

- Zeer aangenaam ruim huis dat goed voorzien is van alle benodigdheden (reeds veel aanwezig bv afvalzakken, kruiden, keukenhanddoeken, toiletpapier, keukenrol, wekkers, etc.)
- Heel netjes, proper en gezellig aangekleed
- Heel aangename groene tuin met bomen waardoor je veel natuurlijke schaduw hebt. Ook je wagen staat het meeste van de tijd in de schaduw geparkeerd.
- Airco in het huis 
- Vernieuwde badkamer
- Voorzieningen voor baby (babybedje, -stoel & -badje)
- Goede regeling met het opsturen van de sleutels op voorhand, zodoende je ter plaatse geen tijd verliest
- Belgische televisiezenders

Hopelijk heeft u iets aan deze feedback?

Met vriendelijke groeten,

Joke Brusseleers & Wietze Leyseele


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2021

Hallo,

Alles is aanwezig bij aankomst. Vaatwastabletten, koffiepads, wc papier, …. Dus je hoeft de eerste dag al niet je “grote boodschappen” gaan doen.

Kevin


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2021

Beste, 

We hebben  een heel aangename vakantie gehad. 
Het huis was zoals beschreven! 
Prima in orde. Alles was aanwezig!

Mvg
Tine en Pieter


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2020

Beste

We hadden een top vakantie en zijn zeer enthousiast over deze woning.
Positief: verzorgde woning, top zwembad, mooie ligging, winkel op wandelafstand, super airco,…

Kortom, een toplocatie voor een verblijf in een supermooie regio waar je heerlijk kan wandelen, fietsen, genieten,…

Tot nog eens!
Erik Stoffelen


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2020

Beste Bart,

Wij kunnen maar beamen wat de vorige huurders reeds gezegd hebben.
We hebben geen enkele negatieve commentaar. Alles was perfect in orde, vooral ook het verwarmd zwembad vonden we heel aangenaam.
In het huis was ook alles aanwezig en vooral de airco hebben we zeer geapprecieerd.
Bedankt voor het snelle terugstorten van de waarborg.

Met vriendelijke groeten,
Luc, Nelly, Isabel


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2019

Beste Bart


We hebben het zeer goed gesteld in CARO-03.
We hebben er een zeer ontspannen vakantie gehad. Alles was er tip top in orde. De tuin, het huis (voorzien van alle comfort), het zwembad, … De locatie is eveneens super, een perfecte uitvalsbasis om de streek te verkennen.

MvG
Nele


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2019

Goedemiddag,

De woning is erg mooi. Alles is aanwezig aan basisspullen wat erg prettig is. Verder is er een airco, en heb je veel privacy in de heerlijke tuin. Vooral de vele bomen zorgen voor veel natuurlijke schaduw, wat heerlijk is met het warme klimaat in de Provence.

Op de eerste avond kwamen er flinke buien over waarbij we gebruik hebben gemaakt van de serre, gezellig! Verder alleen maar buiten doorgebracht.
We hebben een aantal keer contact opgenomen met de eigenaar met een aantal vragen, hier werd steeds zeer snel op gereageerd.
Kortom; zeer de moeite waard en voor herhaling vatbaar!


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2018

Hallo Bart,

Bedankt voor het snelle terugstorten van de waarborg.
Caro-03 is ons zeer goed bevallen.
Alles was aanwezig om er een fijne vakantie van te maken.
Het was vaak aangenaam binnenkomen vanwege de airco.
Het zwembad viel ons ook in de smaak.
Mooie omgeving met de ventoux op de achtergrond.

Alles te samen toch echt wel een goede bestemming.
Een aanrader.
Mvg,

Fam. Segers


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2017

Beste Bart,
We hebben een hele mooie vakantie gehad in Caromb.
Het huis was mooi in orde en ook het zwembad. Ook de airco konden we appreciëren met de warme dagen. Caromb was een mooie uitvalbasis voor de vele uitstapjes die we hebben gedaan.

Met vriendelijke groet,
Ben Van Hove


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2016

Wij hebben een geweldige vakantie gehad.
Het vakantiehuis is rustig gelegen en voorzien van alle comfort. De tuin en het verwarmd zwembad zijn zalig.
Goede uitvalsbasis voor vele leuke uitstappen in de buurt.
Het is zeker voor herhaling vatbaar.

Met vriendelijke groeten
Fam. Stuyven


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2016

Goeiedag,

Bedankt hiervoor.

Alles is heel goed verlopen. Perfect net huis, alles aanwezig, rustig,… kortom een heel leuk verblijf daar.

Volgend jaar gaan we eens naar Italië. Zeker tot een volgende keer in Frankrijk!

Vriendelijke groeten,

Ilse Vertriest


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2016

Geachte,

Bedankt voor de vlugge afhandeling van de waarborg en de correcte behandeling.

De woning is zeer rustig gelegen met alle faciliteiten zoals beschreven.
Het verwarmd zwembad is een surplus.
We hebben een aangenaam verblijf gehad.

met vriendelijke groeten,

Sneppe Willy


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2015

Beste Bart,
 
Eerst en vooral hartelijk dank om de waarborg zo vlug terug te storten.

Het huis was tip top in orde, zelfs meer dan dat.
Mooi gelegen, mooi ingericht en alles was aanwezig.

Indien wij volgend jaar terug naar Frankrijk op reis gaan zullen wij dezelfde woning huren.
Heel de week prachtig weer wat kan een mens nog meer verlangen?

Wij zijn met tegenzin huiswaarts gekeerd.
Dank voor alles.

Peter de Vos en Mieke Winckelmans

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2015

Beste,
 
Bedankt voor de vlotte afhandeling.
 
Wij hadden voor de tweede maal op rij een super vakantie in CARO-03.
Goede ontvangst van de dochter en schoonzoon van de eigenaars! Een prachtige woning met alle comfort.
Goed gelegen dicht bij talrijke mooie stadjes!
 
grtz
 
Familie Beuselinck

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2015

Geachte,

We zijn heel tevreden over het verblijf in de woning in Caromb. Het huis is zeer rustig gelegen, met veel privacy en toch vrij dicht bij de dorpskern.

Het beschikt over een prachtig zwembad. Het huis is volledig ingericht en alle comfort is aanwezig en gebruiksklaar. Het huis beschikt tevens over een prachtige tuin met zeer veel schaduwmogelijkheden.
Beslist een aanrader.

Met vriendelijke groeten,
Robert Impens


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2015

Hallo Bart,
 
Dank voor de terugstorting van de waarborg, deze is goed ontvangen.
 
Zeer mooie vakantiewoning op 20 minuten lopen van Caromb met een goed uitgeruste keuken. Goede locatie voor uitstapjes in de Vaucluse.
Wij hebben genoten van het zwembad en terwijl het onweer 's avonds viel hebben wij heerlijk buiten kunnen zitten onder de terrasoverkapping!
 
Dit is de tweede ervaring met een vakantiewoning via jou, en wederom weer zeer positief!
 
Met vriendelijke en zongebruinde groet,
Stef de Nijs

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Beste, 

Wij hebben het huisje in Caromb 03 gehuurd voor een week. En dit vanaf 20 september tem 27 september.

We hebben er van genoten. Telkens opnieuw was het toekomen in alle rust en stille omgeving. Voor ons was dit de ideale bestemming. 

Het domein op zich liet ons toe 'in alle discretie ' om vrij rond te bewegen. Tevens te genieten van het zwembad en de ligstoelen. Buiten eten was ook geen probleem. Er is trouwens voor elks wat wils. Schaduw of het zonnetje.

Het huis zelf meer dan dat wij verlangden. Badkamer, keuken, living, alles had een plus puntje.

Wat de uitleg voordien betreft, liep alles zoals gepland. Ook hadden we een duidelijk overzicht waar we naar toe konden. 
Zelfs een uiteenzetting van de markten, of de bezienswaardigheden, heerlijk.

En nu de minpuntjes ; het verblijf was veel te kort.

Ja hoor, voor herhaling vatbaar.

Met vriendelijke groeten, Peter en Sonja.


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Beste mijnheer Cattoir,

Wij hebben een heel leuk verblijf gehad in deze woning.

We hebben alles aangetroffen zoals omschreven op de website.
De woning is rustig gelegen en op een boogscheut van het dorp.
Buiten een mooi zwembad (verwarmd door middel van een warmtepomp) en omringd met een zonneterras (schaduw voor wie wenst).

De tuin is goed afgeschermd (totaal geen inkijk) en zeer goed onderhouden, grasveld wordt automatisch van water voorzien.

Dit was de eerste keer dat we een vakantiehuis gehuurd hebben en de kans is zeer reëel dat we deze website terug gaan raadplegen voor een volgende vakantie.
Alvast bedankt voor de snelle afhandeling omtrent de waarborg.

Met vriendelijke groeten,

Familie De Greef 


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Geachte,

De woning in Caromb is ons heel goed bevallen. De grote pluspunten zijn het omheinde terrein met privaat gevoel, de moderne badkamer, de goed uitgeruste keuken en de slaapkamer met een goed breed bed. Ook een TV met Vlaamse zenders was welkom en de airco.

Het zwembad had wel het voordeel verwarmd te zijn maar de instap is moeilijk met een metalen trapje en door gebrek aan een ondiep gedeelte is het kind onvriendelijk.

De bomen in de tuin bieden wel veel schaduw.


We hebben het geheel wel erg gewaardeerd.
Groeten,
Romain en Jeannine Vandoninck  Claus


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Hallo Bart,

Onze vakantie is heel goed meegevallen - in  dit huis is echt wel alles aanwezig dat je nodig kan hebben.

Voor ons is deze vakantiewoning zeker voor herhaling vatbaar.

Vriendelijke groeten
Ilse


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Beste,

Wij hebben een super toffe vakantie gehad .Er was zeker voldoende ruimte om onze spullen in weg te bergen. Tv en dvd was handig voor de kinderen s morgens en van de muziekinstallatie hebben we elke dag gebruik gemaakt.

We hebben allemaal super goed geslapen.

Bij het zwembad en tuin was alles aanwezig: voldoende stoelen en ligstoelen voor iedereen, zon voor wie wenst maar toch ook wel schaduw door bomen, …..

Met vriendelijke groeten
Babytown

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2014

Beste,

Bedankt voor het terug storten van de waarborg. Met betrekking tot het huisje en de ligging waren we erg tevreden. Qua inrichting en voorzieningen was alles prima in orde.


Reactie ontvangen verhuurseizoen 2013

Geachte heer Cattoir,
 
Vriendelijk dank voor het snelle terugstorten van de waarborg. We hebben genoten van onze vakantie.
 
Betreffende het gehuurde object;
 
Alles aangetroffen zoals omschreven, niet teleurgesteld.
Contact met eigenaren was goed en heel vriendelijk.
 
We zullen in de toekomst graag gebruiken willen maken van jullie diensten.
Onze interesse gaat voornamelijk uit naar huizen dichtbij een dorp,  voorzien van ned./belg. tv, zwembad en meer dan een badkamer.
 
Met vriendelijke groeten, John Mevis

Reactie ontvangen verhuurseizoen 2013

Goede avond,
 
Dank voor deze mail
 
Het verblijf en de woning zijn super in de smaak gevallen, het is zeer goed gelegen, goed onderhouden en alles is voorzien van kruiden in de keuken tot ……..

De ligging is ook zeer goed, dicht bij de Mont Ventoux en een uitstekende uitval basis om de Provence beter te leren kennen met prachtige dorpjes in de nabijheid, zoals Baux de Provence, Fontaine-de-Vaucluse, Roussillon, Gordes, …
Leuke markten waar de provence specialiteiten aangeboden worden, zeer goede wijnen !!!!!!!
 
Ik kijk er al naar uit om volgende jaar een soortgelijke vakantie te boeken
 
Mvg
 
R. Wanet

Tarieven en beschikbaarheid

Tarieven (2023)

  • 01/07/2023 - 26/08/2023

    €1.550

  • 01/04/2023 - 15/04/2023
    13/05/2023 - 01/07/2023
    26/08/2023 - 02/09/2023

    €995

  • 07/01/2023 - 01/04/2023
    15/04/2023 - 13/05/2023
    02/09/2023 - 06/01/2024

    €795

september 2023
MA
DI
WO
DO
VR
ZA
ZO
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Hulp nodig?    E-mail ons

Prijsberekening

1 week:

Van zaterdag 30 september 2023 (16u)
Tot zaterdag 07 oktober 2023 (10u)

Huurprijs

€795,00

Waarborg

€500,00

Verplicht

Energie

€75,00 (per week)

Eindschoonmaak

€50,00

Verblijfstaks

max. €2,53 (volwassene / nacht)

Zelf meebrengen

Lakens en handdoeken

Boek nu je vakantie

Vakantie ideeën in de buurt

Leuk met kinderen

Ferme aux Crocodiles

De grootste reptielenzoo in Europa, waar bezoekers 600 dieren en 600 exotische planten kunnen ontdekken.
Lees meer
Leuk met kinderen

Parc Spirou

Familiegericht pretpark met attracties en shows geïnspireerd op de stripreeks
Lees meer
Natuur

Gorges du Regalon

Wandelen door de spectaculaire kliffen in de Luberon
Lees meer
Leuk met kinderen

Zoo Barben

Welkom in het betoverende dierenpark van la Barben
Lees meer
Paarden

Manège La Louvière

Ontdek de Mont Ventoux en zijn landschap te paard
Lees meer
Uitstappen

Séguret

Séguret pittoresk dorp met smalle steegjes en winkeltjes
Lees meer
Fietsen

La Via Rhona : Caderousse - Avignon

Laat de schoonheid van Frankrijk op je fietspad komen via La Via Rhona
Lees meer
Meren

Plan d'eau Piolenc

Een zalig meertje om te zwemmen, vissen, picknicken …
Lees meer
Uitstappen

Sault

Sault het centrum van de lavandel teelt
Lees meer