Festival Résonance is een jaarlijks terugkerend festival in Avignon, waar elektronische muziek en lichtinstallaties op bijzondere wijze samenkomen in en rond historische monumenten.

Gedurende enkele dagen worden plekken zoals het Palais des Papes, de Pont Saint-Bénézet of de tuinen van Rocher des Doms omgetoverd tot openluchtpodia. Bezoekers dwalen door erfgoedsites waar dj’s en artiesten elektronische sets combineren met scenografische projecties en visuele kunst.

De sfeer is intiem, vernieuwend en esthetisch, met veel aandacht voor duurzaamheid en respect voor het patrimonium. Artiesten variëren van opkomend talent tot gevestigde namen uit de elektro- en ambientscene.

Festival Résonance vindt elk jaar plaats in september, vaak rond de Europese erfgoeddagen. De avondvoorstellingen starten na zonsondergang, wanneer klank en beeld volledig tot hun recht komen.

Het festival spreekt liefhebbers van elektronische muziek, digitale kunst en erfgoed aan, en is tegelijk verrassend toegankelijk voor een breed publiek.

Festival Résonance
Diverse locaties in en rond het centrum
84000 Avignon
Frankrijk – France
https://www.festival-resonance.fr/

Vakantie ideeën in de buurt

Gastronomie

Fougasse: het Provençaalse brood met karakter

Een knapperig brood boordevol smaak en traditie
Lees meer
Evenementen

De Ban des Vendanges des Côtes du Rhône

Oogstfeest en ode aan de wijn !
Lees meer
Vliegen

Helikoptervluchten met FoxHelico boven de Provence

Ontdek de Provence vanuit de lucht
Lees meer
Natuur & Erfgoed

Avignon & omstreken: pauselijke pracht en Provençaalse flair

Waar geschiedenis, kunst en zuiders leven samenkomen
Lees meer
Steden en Dorpen

Avignon

Avignon de pausenstad omwald met prachtige muren
Lees meer

Blijf op de hoogte

Ontvang promoties en nieuwe woningen in ons aanbod.