Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022
Beste,
We zijn thuis van onze leuke reis die super meegevallen is!
Natasja
Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022
Hallo,
Voor ons was de vakantie bij Geert en Mieke meer dan geslaagd! Zeer gepassioneerde, vriendelijk en enorm sociale Vlamingen waar je met zeer open armen werd ontvangen. De gite was zeer gezellig ingericht. Alles maar dan ook alles was aanwezig. Er was het zeer aangename terras waar we elke avond van de zonsondergang konden genieten. De wijnen en gastronomische maaltijd zijn een absolute aanrader! Het zwembad was zeer aangenaam.
Alles TOP!!! Een absolute aanrader. Wij komen zeker nog terug!!!
Mvg,
Familie Woutters
Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022
Beste Bart,
We hebben van een deugdoende vakantie genoten op het domain La Gontarde, als je graag rustig zit met adembenemende uitzichten en zonsondergangen zit je hier perfect.
Uiterst vriendelijke eigenaren Geert en Mieke en wel opgevoede honden die je af en toe goeiedag komen zeggen. Ze gaan gewoon gezellig bij je liggen aan de gite.
We hebben veel bijgeleerd van wijn en wijn maken en zeker veel lekkere wijntjes geproefd.
In de gite is meer aanwezig dan wat je wensen kan. Zowel handdoeken/zeepjes als keukengerei en de meest gebruikte kruiden om te koken. 2 airco's aanwezig die goed werken.
Zwembad is zeer mooi en gezellig, ligt ook wat dieper dus minder wind voelbaar als er veel wind is. De 'balade' lunch die Geert en Mieke organiseren op dinsdagmiddag is zeker een aanrader om te doen.
Zeker een aanrader, ook zeer mooie streek met lekkere restaurantjes om te doen.
Mvg,
Natasja
Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022
Beste,
Graag laten we jou weten dat we een zeer fijne en aangename vakantie hebben doorgebracht op domein La Gontarde.
Mieke en Geert zijn zeer warme en vriendelijke mensen die hun gasten onmiddellijk het gevoel geven dat je je er thuis voelt, zonder hierbij nadrukkelijk aanwezig te zijn. De ontvangst was heel hartelijk, de gîte was prima in orde en voldeed volledig aan al onze verwachtingen. Hun passie voor wijn brengen zij op een vakkundige en tegelijk hartelijke manier over op hun gasten. We hebben er werkelijk van genoten en hun wijnen mogen er dan ook zeker zijn.
Een absolute aanrader !!!
Mvg,
Ann De Cat
Reactie ontvangen verhuurseizoen 2022
Hallo Bart,
De eerste week zaten we in de kleinste gite, VISA-06. Daar heb ik als mogelijk verbeterpunt al gemeld aan Mieke dat een airco ook daar een aanwinst zou zijn.
De tweede week zaten we in VISA-05. Daar hoort een mooi terras bij met een zeer mooie zonsondergang.
Ons verblijf was heel aangenaam en alles was zeker en vast dik in orde. Mieke en Geert zijn een heel hartelijke gastvrouw en -heer. Ook voor onze hond Ellie was het een super vakantie, zijn kon vrij rondlopen op het domein en de andere honden hebben haar goed geaccepteerd.
Groeten
Kristof